X

Miresevini ne Le Vin

X
hero-divider-2.png

Bar & Restaurant

Ku do të hani sot?

Rreth Levin

Një nga restorantet më të reja të Tiranës është tashmë gati për të shuar nepsin tuaj! Ju do të shijoni ushqimet tona në një ambient të rehatshem dhe të sofistikuar njëkohesisht, për t’ju bërë menjëhere të ndiheni në shtëpi. Të rinj ose të moshuar, të gjithë mund të gjejnë diçka që godet imagjinatën e tyre me një menu të menduar për të gjithë. LeVin Bar ju sjell të gjitha opsionet: Restorant, Pizzeria dhe Produkte të shpejta.

 

Pjesa e vështirë për ju është vetëm të vendosni çfarë dhe kur doni të hani. Stafi I kualifikuar dhe miqësor I restorantit do t’u lërë ju të kenaqur si dhe do të kujdeset për të shuar kurreshjen e të vegjëlve tuaj për çdo pyetje kulinarie. Por ajo çfarë do të sjellë buzëqeshjen në fytyrën tuaj janë çmimet e arsyeshme dhe produktet tona të freskëta që vështirë se i gjen në treg.

Menu e Mengjesit

OFERTA E DITES

Tost &
Kafe / Makiato

150

L

Tost &
kapucino & UJe

230

L

Tost &
Leng Portokalli

250

L

Mengjes Levin

180

L

Sandwich Kalabrez

150 L
Domate, Rukola, Spek, Djathe Gouda, Majoneze

Supe Perime

120 L
Kungull, Patate, Spec, Karrote, Selino, Bizele, Vaj Ulliri

Risotto Fruta Deti

450 L
Karkalec, Sepie, Kallamare, Oktapod, Pomodorini

Pizza 4 Stinet

350 L
Salce, Ton, Proshute, Kerpudhe, Sallam

Sallate Cesar

250 L
Sallate Jeshile, Fileto Pule, Miser, Djathe Grana, Salce e Pergatitur

Qofte Shtepie

300 L
Mish Vici, Veze, Hudher, Vaj Ulliri

Spaghetti Carbonara

250 L
Pancete, Proshute Crudo, Veze, Djathe

Eskallop Viçi Pana Kërpudhë

800 L
Eskallop Vici Pana Kerpudhe: Biftek, Kerpudha, Pana
0
Pjata të Shijshme
0 k
Pjata të Shërbuara
0 0
Shef
0 k
Klientë

Çfarë bëjmë ne

Shërbimet tona

Mëngjesi

Nulla condimentum aliquet elemen tum auctor maecenas elementu lacus eros.

Dreka

Nulla condimentum aliquet elemen tum auctor maecenas elementu lacus eros.

Darka

Nulla condimentum aliquet elemen tum auctor maecenas elementu lacus eros.