Miresevini ne

LeVin Bar & Restorant

Menuja jone

Shiko cfare ka sot

Behuni gati

te Bashkoheni me ne

Ku do të hani sot?

Një nga restorantet më të reja të Tiranës është tashmë gati për të shuar nepsin tuaj! Ju do të shijoni ushqimet tona në një ambient të rehatshem dhe të sofistikuar njëkohesisht, për t’ju bërë menjëhere të ndiheni në shtëpi. Të rinj ose të moshuar, të gjithë mund të gjejnë diçka që godet imagjinatën e tyre me një menu të menduar për të gjithë. LeVin Bar ju sjell të gjitha opsionet: Restorant, Pizzeria dhe Produkte të shpejta.

Pjesa e vështirë për ju është vetëm të vendosni çfarë dhe kur doni të hani. Stafi I kualifikuar dhe miqësor I restorantit do t'u lërë ju të kenaqur si dhe do të kujdeset për të shuar kurreshjen e të vegjëlve tuaj për çdo pyetje kulinarie. Por ajo çfarë do të sjellë buzëqeshjen në fytyrën tuaj janë çmimet e arsyeshme dhe produktet tona të freskëta që vështirë se i gjen në treg.

Oferta e dites

350L

08:00-12:00

Leng Portokalli + Tost

60L

06:30-10:00

Kafe / Makiato

600L

16:00-00:00

Vere 2+1

Evente

31Dhjetor

Nata e Ndërrimit të Viteve

31 Dhjetor 2018 LeVin Bar

Oferte speciale Bavaria Happy Hour. Per c'do pice do keni nje Bavaria falas. Per c'do dy Bavaria do keni nje tjeter falas.